čtvrtek 11. prosince 2008

Obrázky

Tak jsem zas zkoušela něco vytvořit. :) Trochu v jiném stylu než obvykle.

Nejdřív jsem dělala tenhle - jako prohranou sázku na DA ;)

No a pak jsem začala zkoušet tenhle styl. Tohle je Robiš.

Pak jsem nakreslila tuhle hráškovou vílu.

Rodinný souboj ;) Hehe. Ondra a Robiš.Tohle je obrázek MorganyLeFay s kočkou.
A tady je obrázek, který jsem dělala kvůli avataru na DA.
Berenika_Pruni

pondělí 8. prosince 2008

Udělala jsem nové záhlaví. Sice se jarním motivem k Vánocům moc nehodí, ale zato je veselé :D

Prosinec

Měsíc se s měsícem sešel a já koukám, že je to už čtyři týdny, co jsem sem nepsala. A tak se podělím o své těšení na vánoční dárek /pšššt/, na kterém budu psát zase /po nějakou dobu/ častěji. Ta úžasná zelená věcička, co leží tajně v Ondrově skříni... Mám s ní velké plány. Třeba vytvořit jakýsi souhrn mých věcí, co se rýmují, starých textů, co se nerýmují, napsat ještě věci nové, opatřit to všechno ilustracemi, vytisknout a porozdávat přátelům... Už se na to těším. A na co se ještě těším?

No přece na to, až bude Robi rozbalovat dárky, až bude Ondra rozbalovat dárky a na všechnu tu báječnou atmosféru klidných Vánoc. Budeme tady nahoře, u nás doma. S vlastní štědrovečerní večeří, lososem, salátem a zelnou polévkou, která se mi minule povedla skoro taková, jaká se vaří na Kamenitém. S živým voňavým stromečkem. Jé.... :)

Už se to tady všechno vánočně nadechuje a vydechuje. Zdobím, co se dá, voní tady káva z presovače, který jsem dostala k narozeninám /které budou v únoru/ od rodičů ;), za spokojenost vděčím i kamarádkám z ulice a jejich rodinám, bez kterých mi tady bývalo smutno.
Tak dík, holky.

Zapichovali jsme s Bobiškem a adventní věnec od mamky, starý už několik let /;)/

Výsledek mého snažení - dvakrát větvičky ze zahrady v hlavní roli


Perníčky už zavoněly a pomalu ubývají. Za chvíli přijde čas na další cukroví. A na věci už včera hořely dvě svíčky. Tak příští neděle už bude stříbrná, ne? Juch! :)