pátek 7. listopadu 2008

Co se dělo na podzim

http://picasaweb.google.cz/Morgisek

Jen připomínám.
Nějak to tady flákám, ale snažím se alespoň dávat fotky na picasa. Nově tam přibyla panoramata; protože mám nový program na jejich tvorbu, prohlédla jsem staré složky s fotkama. Občas jsem si nějaký pěkný rozhled vyfotila, že si to jednou poskládám, tak jsem to konečně udělala.

A jinak?
Děsně se těším na Vánoce. Dostaneme nový foťák od našich /už ho máme doma, ale jen jsme ho zatím vyzkoušeli, jestli funguje, ale zase ho schovali ... pod stromeček. - Lumix fx37/, takže fotky budou přibývat kvalitnější. A také dostanu notebook, resp. netbook, takže bych měla brzy po Vánocích zase začít přispívat na blog častěji.
A budeme Vánoce slavit poprvé sami nahoře u nás, takže budeme mít živý velký stromek, ať Robi ví, jak voní a taky, že maminka připraví Štědrovečerní večeři se vším všudy, že Ježíšek přinese dárky... A Robiš je bude s velkou radostí rozbalovat...

Omlouvám se svému *tradicemilujícímu* /občas/ já, že jsem ještě nezhotovila dýně... Holt nebyl čas, předělávali jsme kuchyň.
I když úroda dýní letos byla domácí... Kuchyň dobrá, ne?

pro srovnání přidám původní obrázek:


Jinak podzim je krásný, listy sice už převážně opadly, ale přidám fotku, když ještě byly:
A ještě krátká vzpomínka na Robiškovy třetí narozeniny :) :Tu výzdobu dortu jsem dělala já. Dort jsem letos nepekla, pekla Zdenka.